Ajajáj, toto nezačína pre Jablkovú spoločnosť zrovna najlepšie. V poslednej dobe sa vyskytujú čoraz častejšie problémy s tým, že sa nové ultratenké smartfóny vo vreckách ohýbajú. Pri nových iPchonoch, predovšetkým pri väčšej 5,5″ je tento problém zdá sa taktiež. Istého „týpka“ totiž naštvalo, že sa mu v zadnom vrecku jeho zariadenie ohlo a tak sa rozhodol, že ho skúsi ohnúť holými rukami!

Ohnutý, holými rukami

Nové smartfóny sa predbiehajú v tom, ktorý bude mať tenšie telo a väčšiu uhlopriečku displeja. Do tejto hry sa pochopiteľne zapojila aj Jablková spoločnosť, ktorá na poslednej Keynote predstavila väčší a ešte väčší iPhone. Na jeho zadné šasi použili v Coupertine hliník. Tento materiál patrí k dostatočne pevným na to, aby sa len tak neohol. Treba ho však pravdepodobne použiť viacej, keďže ho nahnevaný chlapík dokázal ohnúť holými rukami. Ale tak, má to aj svoju svetlú stránku! Pokiaĺ chcete dobrý smartfón a klasický iPhone 6 Plus sa vám zdá ako totálny „mainstream“, môžte si vlastnoručne ohnúť displej zariadenia. Mal by sa vám tým pádom aj jednoduchšie ovládať 🙂

Pre porovnanie Samsung Galaxy Note 3

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.