Už dosť bolo spochybňovania kvality nového iPhonu v ohýbaní. Poďme radšej na poriadny test, ktorý preverí zdatnosť každého zariadenia a prezradí nám, či je kvalitné alebo nie. Zabudnite na trápne crash testy, ktoré poukazujú na to, či iPhone prežije pád z jedného metra. Chlapci z Ratedrr totiž nový, veľký iPhone zhodili priamo z lietadla!

Prežil

Je to v podstate neuveriteľné, ale iPhone aj po páde z niekoľko kilometrovej výšky stále fungoval. Dopadol na hlinený povrch, ktorého značnú časť tvorili kamene. Po tom, čo sa chlapcom z Ratedrr podarilo iPhone 6 Plus vystopovať, naskytol sa im naozaj zaujímavý pohľad. Po páde si totiž zariadenie vytvorilo malý koridor v hline s kameňmi, čo len potvrdilo to, že to bol tvrdý pád!. Ako však zariadenie dopadlo? No, nezaobišlo sa bez rozbitého sklíčka, čo je však celkom pochopiteľné, keďže padalo z obrovskej výšky a dopadlo práve naň. Prekvapenie nastalo, keď sa ho chlapcom podarilo zapnúť a normálne používať (aj napriek prasknutému sklíčku).

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.