V Amerike je všetko možné. Platí to aj pre Jablkovú spoločnosť, ktorá je v dnešnej dobe známa najmä vďaka svojmu iPhonu, iPadu či Macu. Chlapci zo servera RatedRR sa totiž rozhodli, že si zoberú prvé zariadenie z trojice, konkrétne vo väčšej verzii „Plus“ a podrobia ho testu odolnosti voči kalibru s priemerom 50 mm.

Šialený test

Pokiaľ by niekto potreboval zničiť svoje zariadenie, chlapci z YouTube kanála RatedRR mu veľmi radi ponúknu názorný návod ako na to. Stačí si zobrať zbraň, jeden náboj a ideme na to. Netreba však zabudnúť ani na ultra spomalené kamery, ktoré dokážu natočiť záznam v naozaj vysokej kvalite. Je totiž nuda sledovať iPhony pri bežných pádoch na zem v spomalenom videu. Väčšia sranda je sledovať, ako ich doslova prereže náboj kalibru 50 mm. Tento totiž z iPhonu spravil len niekoľko plastových a kovových dielcov, ktoré sa rozleteli po širokom okolí. A na čo je takýto test dobrý? No, vlastne na nič, hlavne že sme sa zabavili 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.