Pokiaľ nás čítate už nejakú tú dobu, určite viete, že niekedy napíšeme článok o šialencoch, ktorí zvyknú totálne zničiť úplne nový iPhone. Jeden z posledných bol iPhone 5S, ktorý bol ponorený do tekutého dusíka. Dnes nachádzame úplne nový test s tekutým dusíkom, v ktorom však vystupuje iPhone 6 Plus. Hádajte, ako to asi dopadne!

Brutálny test

Chlapci z YouTube kanálu RatedRR sa rozhodli, že ľuďom opäť rozšíria svoje obzory a ukážu im, ako dopadne v podstate úplne absurdný test. Proti tekutému dusíku totiž postavili bezbranný iPhone 6 Plus. A ako dopadol? No, dopadol presne tak ako sa očakávalo. Veď ako inak by mohol dopadnúť test, v ktorom skončí nejaký produkt v tekutom dusíku? iPhone po niekoľkých sekundách totálne zmrzol. A autori na záver pridali ešte jednu perličku, no tú si pozrite až vo videu!

Prečo to robia?

Určite sa množstvo z vás teraz pýta prečo to vlastne autori urobili?  Veď ide o úplne nový telefón, ktorý nepatrí medzi tie najlacnejšie. Odpoveď je úplne jednoduchá. Pokiaľ si totiž video pozrie čo najviac ľudí, tak autori na ňom pochopiteľne zarobia určite niekoľkonásobne viac ako stálo zariadenie použité v teste 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.