Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorý považujú film Matrix za naozaj kultový, určite si pamätáte aj na scénu, pri ktorej malý chlapec hovorí Neovi „Lyžička tu nie je“. Dnes sa na Youtube objavilo jedno naozaj vtipné, parodujúce video, v ktorom vystupuje iPhone 6 Plus a je, no ….

Vtipné stvárnenie kauzy

Každý, kto posledné týždne brázdil po internete určite videl informácie o tom, že nová, väčšia verzia Jablkového smartfónu, iPhone 6 Plus má vážne problémy s ohýbaním. Neskôr sa zistilo, že problémy vôbec nie sú tak horúce, ako sme si mysleli, a že pokiaľ sa bojíte toho, že sa vám iPhone zohne vo vrecku, nie je absolútne žiaden dôvod na paniku. Pokiaľ sa totiž viete o iPhone postarať, neohne sa vám! Pri tomto videu nás v redakcií nenapadá asi nič iné, ako to, že niekto sa nudil a napadlo ho, že s Jablkovým problémom pobaví spoločnosť. Na to použil scénu zo známeho filmu Matrix, v ktorej podáva malý chlapec lyžicu Neovi so slovami „Lyžička tu nie je“. Vo videu sa nachádza úplne rovnaká scéna, až na to, že lyžicu nahradil „lopatoídny“ iPhone 6 Plus! Usaďte sa preto a pohodlne si video pozrite!

Prečítajte si tiež  30 vylepšení, ktoré prináša iOS 10
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.