Na svete je pravdepodobne veľa šialencov, ktorí vykonávajú veci, ktoré by asi nikto z nás nikdy urobil. Avšak sú zaujímavé a niekto to robiť predsa len musí. Medzi nich jednoznačne patrí aj YouTuber TechRax, ktorý si vďaka niekoľkým videám dokázal vybudovať pomerne slúšné meno ako najväčší ničiteľ azda všetkých elektronických zariadení (najviac však zničil iPhonov). 

iPhone 6 vs. lávová lampa

Následujúce video, ktoré pridal na svoj kanál len prednedávnom je taktiež celkom šialené. iPhone 6 vo  verzii 128 GB a vyhotovené z 24 karátového zlata, na ktorom predtým odskúšal jeho odolnosť vhodil do obrovskej lávovej lampy, ktorej vrch musel najprv pomocou kladiva „odstrániť“ aby sa do nej iPhone 6 vôbec vošiel, pretože jeho nové rozmery nedovoľujú to, aby sa zmestil všade tam, kde jeho predošlí bratia.

- Reklama -

Na iPhone bola ešte spustená hudba, pri ktorej si TechRax špeciálne počkal na to najlepšie a vtedy vhodil iPhone do lávovej lampy. Nasledovalo niekoľko sekúnd, počas ktorých z iPhonu zmizlo pomerne dosť vzduchu a následne sa telefón začal postupne vypínať. Potom už len zaujímavo svietila jeho zadná led dióda. iPhone samozrejme neprežil a po vybratí sa už nedal zapnúť. Čo povieš na ďalšie TechRaxové „šialenstvo“?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.