Na svete sú hádam len dva typy ľudí, ktorí sa pozerajú na tieto videá. Tým prvým typom sú obyčajní smrteľníci, ktorí len bezducho krútia hlavou nad zdemolovanými iPhonmi či iPadmi, no a potom tu máme druhú skupinku ľudí, ktorý podobné videá doslova zbožňujú. Áno, myslíme tým predovšetkým (niektorých) majiteľov Androidu, ktorí sa zrejme veľmi potešia!

iPhone 6 vs. roztavený hliník

Máme tu začiatok týždňa a s ním prichádza aj úplne nové video od ukrajinského YouTubera, TechRaxa, ktorý už ako je to zvykom pošle do mobilného neba nejaký ten iPhone. V jeho poslednom videu môžme vidieť iPhone 6 alebo zo začiatku skôr len jeho displej vystavený rozstavenému hliníku, ktorý má teplotu asi 600 stupňov. Je jasné, že takúto teplotu nemôže vydržať a okamžite sa poškodí. Hliník, ktorý bol na iPhone 6 „nakvapkaný“ nepochádzal z iného iPhonu ani iPadu ale z plechovky.

- Reklama -

Pokiaľ sa pýtate prečo toto vôbec niekto robí a aký má zmysel podobné video, vieme vám veľmi rýchlo odpovedať. Zmysel nemá žiaden a dôvodom sú peniaze. Za zhliadnutia totiž YouTuber zarobí tak na tri ďalšie iPhony (ktoré môže následne zdemolovať) a tak je jasné, že sa mu jednoducho ničenie najnovších Jablkových prístrojov oplatí. Sme len zvedaví, či rozbije aj zlaté Apple Watch! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.