Apple začalo predávať svoj nový iPhone v niektorých krajinách už od 19. septembra, pričom ho bolo možné predobjednať ešte 12.9. Druhé kolo sa konalo 26.septembra a tretie sa spustilo dnes formou predobjednácok v Číne. Podľa prvých informácií sa nové iPhone stávajú fenoménom doby!

1 minúta = 5555 kusov!

Aj napriek tomu, že nové iPhony už zažili prvé vlny predaja, po ktorých sa začali pre Apple zobrazovať naozaj vynikajúce čísla, všetci predpokladali, že zlatá baňa nastane až v dobe, kedy sa budú dať iPhony zakúpiť aj v Číne. Aj napriek tomu, že to ešte nie je možné, Apple už spustilo predobjednávky a čísla museli Tima Cooka naozaj potešiť. Za prvých 6 hodín bolo predobjednaných až 2 milióny kusov nových iPhonov!

image_1411643825_15689672
Väčšie displeje sú naozaj lepšie – svetapple.sk

Záujem je o 64 GB verzie

Jednou z veľmi dobrých správ pre Apple je to, že najlepšie sa predobjednávajú konkrétne 64 GB v oboch verziách. Navyše v Číne sú za iPhony o niečo vyššie ceny ako inde vo svete, a tak táto verzia stojí približne 1000 $. Oproti tomu, čo sa dialo na čiernom trhu ešte pred začiatkom predaja, je to naozaj príjemná čiastka. Nedočkaví používatelia boli ochotní dať 5000 € len za to, aby mali zariadenie o niekoľko dní skôr, ako ostatní!

djmxats9kr2pffgxpr6p
Krok do čierneho – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.