Spoločnosť Apple je v poslednej dobe najhodnotnejšou spoločnosťou na svete. Aj napriek tomu, že veľký vizionár a zároveň aj jej zakladateľ Steve Jobs prakticky už 4 roky nežije, dokázala napredovať a predávať viac ako kedykoľvek pred tým. Dôkazom je aj tento rok, ktorý vyzerá byť naozaj úspešný. Apple predalo rekordný počet iPhonov za 3 dni. Číslo sa zastavilo na 13 000 000, čím spoločnosť prekonala minulý rok!

Nový rekord

iPhone 6S a iPhone 6S Plus je v súčasnosti najrýchlejšie predávaným smartfónom na svete a túto informáciu potvrdzuje aj fakt, že sa mu podarilo predať asi toľko iPhonov za dri dni, koľko ich Samusng predal za prvý mesiac predaja svojej vlajkovej lode modelu Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Číslo 13 000 000 je jednoducho neuveriteľné a ešte neuveriteľnejšie to znie, pokiaľ niekto povie, že takéto číslo dosiahol len za 3 dni. Vtedy to znie až neskutočne. Ako sa však Apple vyjadrilo vo svojej tlačovej správe. Minuloročné predaje iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus prekonalo ešte v predobjednávkach, kedy sa podarilo predobjednať 10 000 000 iPhonov.

Zvyšok bol potom dopredaný priamo v obchodoch Apple Store alebo u internetových obchodov atď… Len tak mimochodom, pokiaľ sa na nový iPhone už nevieš dočkať, príde k nám 9. októbra a rovnako tak príde v rovnaký dátum aj k bratom čechom. Hádam sa máme na čo tešiť! 🙂

Pokiaľ uvažuješ nad kúpou nového iPhonu, ponúkame ti zaujímavú alternatívu pre kúpu. Známy a spoľahlivý internetový obchod hej.sk ponúka zľavu až 20€ pri nákupe nad 400€, čo pri iPhone určite platí. Stačí si na tomto odkaze vybrať model, ktorý si chceš kúpiť a v objednávacom formulári si uplatniť zľavový kód, ktorý zadarmo získaš na portáli zlavovekody.com. Okrem toho ti hej.sk doručí tvoj nový iPhone úplne zadarmo. Vzhľadom na to, že nemusíš nič obetovať je to celkom dobrá ponuka čo povieš? 🙂

3d-touch-lock-screen

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here