iPhone 6S odštartoval do sveta naozaj veľmi dobre a jeho počiatočné predaje príjemne prekvapili pravdepodobne aj samotnú spoločnosť Apple. Dizajn zariadenia je ozaj moderný a kombinuje len to, čo teraz “letí”. Je to kombinácia hliníka, plastových pásikov a skla. Istá spoločnosť Colorware sa rozhodla, že iPhone 6S upraví tak trošku svojsky. Dala mu dúhové logo a špeciálne upravila hliník!

Špeciálne úpravy

Pokiaľ nie si spokojný so súčasným dizajnom iPhonov a radšej by si mal niečo retro, si hipster a klasický iPhone ti príde tak trošku otrepaný, poprípade sa ti len páči dúhové logo spoločnosti Apple, teraz máš jedinečnú šancu získať iPhone 6S v naozaj atraktívnom kabáte. Úprava hliníku zabezpečí to, že telefón bude vyzerať presne tak, ako by ho predstavili v 80-tých rokoch a niektoré prvky ako napríklad vetráky na bokoch (ktoré tu nie sú samozrejme potrebné, ide len o dizajnový doplnok) tomu dodajú ten správny šarm.

- Reklama -

Celý dizajn bol inšpirovaný počítačom Apple IIe, vďaka čomu zariadenie vyzerá ako keby ho predstavili pred 30 rokmi. Na zadnej strane nájdeme potom dúhové logo, ktoré bolo pre počítače z daného obdobia viacmenej charakteristické. Ak sa ti takto upravený model iPhonu 6S páči a chcel by si ho nosiť vo svojom vrecku, chceme ťa dopredu upozorniť, že na prvý pohľad jednoduchá úprava hliníku asi nie je až taká jednoduchá a cena preto nebude najnižšia. Za základnú konfiguráciu si bude musieť záujemca zaplatiť 1599$. V závislosti od modelu sa bude cena navyšovať.  Nejde teda o žiadnu lacnú zábavku ale na druhej strane, budeš naozaj veľmi výnimočný jedinec ak budeš nosiť niečo podobné vo svojom vrecku!

colorware_feat

zdroj: Cult of Mac

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.