iPhone 6S odštartoval do sveta naozaj veľmi dobre a jeho počiatočné predaje príjemne prekvapili pravdepodobne aj samotnú spoločnosť Apple. Dizajn zariadenia je ozaj moderný a kombinuje len to, čo teraz “letí”. Je to kombinácia hliníka, plastových pásikov a skla. Istá spoločnosť Colorware sa rozhodla, že iPhone 6S upraví tak trošku svojsky. Dala mu dúhové logo a špeciálne upravila hliník!

Špeciálne úpravy

Pokiaľ nie si spokojný so súčasným dizajnom iPhonov a radšej by si mal niečo retro, si hipster a klasický iPhone ti príde tak trošku otrepaný, poprípade sa ti len páči dúhové logo spoločnosti Apple, teraz máš jedinečnú šancu získať iPhone 6S v naozaj atraktívnom kabáte. Úprava hliníku zabezpečí to, že telefón bude vyzerať presne tak, ako by ho predstavili v 80-tých rokoch a niektoré prvky ako napríklad vetráky na bokoch (ktoré tu nie sú samozrejme potrebné, ide len o dizajnový doplnok) tomu dodajú ten správny šarm.

Celý dizajn bol inšpirovaný počítačom Apple IIe, vďaka čomu zariadenie vyzerá ako keby ho predstavili pred 30 rokmi. Na zadnej strane nájdeme potom dúhové logo, ktoré bolo pre počítače z daného obdobia viacmenej charakteristické. Ak sa ti takto upravený model iPhonu 6S páči a chcel by si ho nosiť vo svojom vrecku, chceme ťa dopredu upozorniť, že na prvý pohľad jednoduchá úprava hliníku asi nie je až taká jednoduchá a cena preto nebude najnižšia. Za základnú konfiguráciu si bude musieť záujemca zaplatiť 1599$. V závislosti od modelu sa bude cena navyšovať.  Nejde teda o žiadnu lacnú zábavku ale na druhej strane, budeš naozaj veľmi výnimočný jedinec ak budeš nosiť niečo podobné vo svojom vrecku!

colorware_feat

zdroj: Cult of Mac

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here