Dnes sa na internete objavila informácia, ktorá hovorí o novom iPhone 6S, ktorý má podľa všetkého ponúknuť omnoho kvalitnejší predný fotoaparát, ktorý bude schopný nahrávať videá v rozlíšení až FullHD. Rovnako po svojom boku ponúkne aj blesk či umožní vytvárať panoramatické zábery. Dostupné by malo byť aj nahrávanie slow-mo videí tak, ako s kamerou na zadnej strane.

FullHD video, kvalitnejšie Selfie a blesk

Toto všetko by mal priniesť predný fotoaparát v iPhone 6S, ktorý by mal byť podľa predpokladov predstavený už v septembri tohto roku. Podľa zdrojových kódov, v ktorých našiel Hamza Stood veľmi zaujímavé informácie, by mal ponúknuť predný fotoaparát tohto zariadenia možnosť nahrávať videá v rozlíšení až FullHD a rovnako tak by sa mal na prednej strane objaviť aj blesk (osobne si však myslím, že ako blesk tu bude fungovať skôr predný displej, ktorý sa pri fotke naplno rozžiari podobne, ako to je v Snapchate).

Celkovo by teda mali byť fotografie podstatne kvalitnejšie a to nie len tie zo zadnej strany, keďže aj zadná kamera dostane výrazné vylepšenia, ale aj tie z prednej strany, na ktoré si budeme z 90% fotiť práve samých seba a vytvárať v dnešnej dobe tak veľmi populárne Selfies.

Prečítajte si tiež  Apple už čoskoro spustí aplikáciu pre počúvanie klasickej hudby. Čo ponúka Apple Music Classical?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.