Pokiaľ si majiteľom iPhonu 6 Plus a chcel by si prejsť na novší model, no nie si si istý, či sa ti to napríklad z hľadiska výkonu oplatí, našli sme pre teba video, ktoré ti dokáže, že 6S Plus je skutočne značne rýchlejší než jeho predchodca. Vo všetkých aplikáciach či hrách je vidieť minimálne maličký rozdiel v rýchlosti načítania. Viac ti ukáže video.

Porovnanie

Je samozrejmé, že novší, lepší a výkonnejší iPhone 6S Plus bude v načítaní aplikácií rýchlejší, ako jeho minuloročný predchodca iPhone 6 Plus. O 70% rýchlejší procesor, o 90% výkonnejší grafický čip či 2GB RAM jednoducho urobia svoje a rýchlosť je možné pociťovať takmer stále. Väčšinou sa však prejaví iba v o čosi rýchlejšom načítaní, čo zas nie je až tak drastický rozdiel. Určite je ale príjemnejšie, keď aplikácia naskočí hneď, ako na ňu ešte niekoľko stotín sekundy čakať. Celý video test si môžeš pozrieť tu:

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.