Apple predáva iPhone už vo vyše 50 krajinách a v druhej vlne predaja sa dokonca dostal aj k nám. Práve preto vznikajú rôzne zaujímavé testy a porovnania s konkurenčnými zariadeniami, akým je napríklad aj tento posledný, kde sa najnovšia vlajková loď od Apple postaví zoči voči vlajkovej lodi od spoločnosti Samsung, modelu Galaxy Note 5. 

Porovnanie

Na YouTube kanáli PhoneBuff sa najnovšie objavilo veľmi zaujímavé video, ktoré nám ukazuje, že hoci má iPhone 6S Plus “len” 2 GB RAM a Galaxy Note 5 až 4 GB, papierové hodnoty jednoducho nie sú všetko a Apple viditeľne Samsung zdoláva. Apple nám na nasledujúcom teste krásne ukázalo, že smartfón nemusí mať najsilnejšie parametre na trhu aby bol najlepší a najrýchlejší. Veď nezabúdajme na fakt, že iPhone 6S je najvýkonnejší smartfón na svete 🙂

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here