Apple má v súčasnosti zatiaľ len malý problém s novou črtajúcou sa aférou #chipgate, ku ktorej sa dokonca už aj stihlo vyjadriť. Dnes sa ale objavili nové správy o tom, že procesory od Samsungu nezaostávajú len vo výdrži batérie či vo výkone. Problém je už aj s prehrievaním. Je bežné, že sa takáto elektronika zahreje a nejde o nič vážne, ale predsalen, keď si človek kúpi telefón za 1000, očakáva, že všetko bude tip-top!

iPhone 6S sa prehrieva

Niektoré modely iPhonu 6S sa, ako je vidieť na následujúcom vide0,u máličko prehrievajú, pričom horúcejší je ten iPhone s procesorom od Samsungu, čo určite nerobí firme dobrú reklamu! Áno, pravda je, že rozdiel či odchýlka je naozaj minimálna ale zariadenia majú aj bez tohto problému pomerne vysokú teplotu. A to nehovoríme o tom, že telefón môže byť teoreticky ešte horúcejší, čo nie je príjemné ani pre samotného, koncového používateľa. Lepšie v ruke držať telefón ako žeravý uhlík no nie? 🙂

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.