Spoločnosť Apple tento rok neprekvapila len novými funkciami iPhonu ale aj tým, že je prekvapivo odolný. Teraz nemyslíme odolnosť len voči nárazom. Len tak mimochodom aj pri tých dopadlo zariadenie viac ako dobre. Tento raz hovoríme o celkovej odolnosti. Tu sa ráta aj napríklad vodeodolnosť. V jednom videu sme už videli, ako iPhone odoláva čistej vode. Ako však bude odolávať, pokiaľ bude táto voda vrieť?

iPhone 6S vs. horúca voda

Tento naozaj dôležitý test, ktorý využije tak maximálne domáca gazdina, ktorá sa obáva pádu telefónu do polievky počas miešania urobil samozreme TechRax. Netreba sa teda obávať o to, že by šlo o seriózny test. Taktiež netreba rozmýšľať ani nad tým, prečo by niekto vlastne takéto video robil. TechRax má na ňom pol milióna zobrazení. Takéto čísla mu už dnes zarobili na nové zariadenie 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.