Apple už o dva dni predstaví najnovšiu vlajkovú loď spomedzi svojich smartfónov. O iPhone 6S už dnes vieme, čo všetko ponúkne a tak sa analytici z celého sveta rozhodli zamerať predovšetkým na jeho nástupcu iPhone 7. Už sme niekoľko informácií o tomto zariadení počuli, ale dnes prichádza renomovaný analytik Ming-Chi Kuo s teóriou, že novinka bude podstatne tenšia ako súčasné iPhony 6 a iPhony 6 Plus!

Hrúbka

Spoločnosť Apple je údajne nespokojná s tým, že jej súčasná vlajková loď ponúka hrúbku „až“ 7mm a ktomu všetkému priberie ešte o 0,2mm, čo znamená 7,1mm a 7,3mm (pre model 6S Plus). Práve preto sa dozvedáme prvé informácie od analytických spoločností, ktoré majú vynikajúce zdroje. Tie nám tvrdia, že iPhone 7, ktorý uvidíme s vysokou pravdepodobnosťou opäť takto o rok ponúkn omnoho tenšie telo ako budúca a aj súčasná generácia iPhonu.

- Reklama -

Jeho hrúbka by mala byť rovnaká ako pri iPode Touch 6. generácie a teda 6,5mm. O tom, ako by mala spoločnosť takúto vynikajúcu hrúbku dosiahnuť zatiaľ nepadlo ani slovo. Predpokladá sa však, že stenšovanie bude mať svoje riešenie v displeji telefónu. Práve vďaka tomu sa podarí udržať hrúbku 6-6,5mm.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.