Aj napriek tomu, že dnes budeme ešte veľa počuť skôr o OS X a iOS, prinesieme si jeden koncept iPhonu 7, ktorý je naozaj veľmi zaujímavý. Jeho autor sa rozhodol, že do svojej vízie prenesie všetko to, čo by mal jeho vysnívaný iPhone mať a okrem vylepšeného dizajnu (oproti iPhone 6) prináša aj inovácie, ktoré sa časom dostanú pravdepodobne aj do produkčnej verzie.

iPhone 7 koncept

Každý z nás sa už určite teší na septembrové predstavenie iPhonu 6S, ktorý by mal priniesť niekoľko zásadných vylepšení. Avšak, skúsme sa pozrieť ešte viac dopredu ešte viac a predstaviť si iPhone 7. generácie, ktorý by mal vyjsť až v roku 2016. Toto zariadenie by nám malo opäť raz predstaviť nový, lepší dizajn, na ktorý sa už množstvo používateľov určite teší.

- Reklama -

Dizajnér Jermain Smit si povedal, že jeho vysnívaný iPhone 7, ktorý mu vŕta hlavou, jednoducho musí niekomu ukázať a tak vytvoril naozaj vydarený koncept, ktorý nám okrem dizajnu prináša aj napríklad vylepšené Touch id, ktoré dokáže rozoznať pohyby prstov a na základe toho vytvoriť na iPhone nejaké gesto. Druhou novinkou by zasa mohol byť 12 Mpx fotoaparát, ktorý by sa z ľavého horného rohu mal preniesť priamo do stredu zariadenia.

Tu samozrejme ostáva duálna LED dióda, vďaka ktorej sú fotografie kvalitnejšie. Na prednej strane potom nachádzame optiku s rozlíšením 4 Mpx, ktorého uhol je až 120 stupňov, vďaka čomu sa na (širokouhlú) selfie fotku zmestí omnoho viac teba aj tvojich kamošov. Čo povieš na takýto dizajn? Nám sa totiž tento koncept naozaj páči!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.