iPhone 7 Plus vs. Samusng Galaxy S8+

0

Už minule sme priniesli článok o výkonnostnom teste nového Samsungu Galaxy S8+, ktorý bol zoči voči postavený proti minuloročnému iPhonu 7 Plus. Ide o to najlepšie, čo si môže človek v súčasnosti zadovážiť. Oba smartfóny prinášajú špičkové technológie a špičkový výkon. Posledný test, ktorý sme videli ukazoval, že telefóny sú na tom viacmenej rovnako. Test ale nebol príliš komplexný a tak prichádza na radu druhý, ktorý je objektívne o čosi lepší. Pozrime sa na to!

iPhone 7 Plus vs. Samusng Galaxy S8+

Ako nám ukazuje následujúce video, nová vlajková loď od Smausngu sa dokázala zhruba vyrovnať tomu, čo Apple priniesol ešte v septembri. Čo sa týka rýchlosti zariadení, sú na tom približne rovnako. Sem tam síce vyhrá Samsung, ale iPhone jasne vedie napríklad v renderingu videa či opakovanom spúštaní aplikácií. V praxi sú to ale skutočne dve rovnocenné zariadenia a rozdiel v nich predstavuje len fakt, či budúci majiteľ preferuje Android alebo radšej iOS.

My už len dodávame, že si treba počkať do septembra, kým Apple predstaví svojú vlastnú vlajkovú loď. Samsung prichádza so svojím „Galaxy S“ vždy zhruba o pol roka skôr ako Apple. Uvidíme, či bude vedieť Apple posunúť rýchlosť zariadení zase na úplne inú úroveň alebo budú smartfóny aj pri iPhone 8 rovnako rovnocenné!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk