Apple bolo vždy veľmi ambiciózne a malo plány, o ktorých sa bežným firmám ani len nesnívalo. Rozdiel bol ale v tom, že narozdiel od ostatných dokázalo svoje myšlienky presadiť a hlavne predať, čím zarobili neuveriteľné miliardy. Súčasná doba ale príliš Applu nepraje a to malo obrovský pokles akcií, zariadenia sa akosi prestali predávať, ľudia sú nasýtený iPhonom 6, a 6S nebol dosť dobrý dôvod na výmenu. Každopádne model 7 by to mal celé zmeniť!

iPhone 7 vraj ako telefón, bez ktorého nebudeš môcť žiť!

Tim Cook je fantastický rečník a tiež dokáže výborne rozprávať o plánoch spoločnosti Apple bez toho, aby vlastne niečo povedal. Vie nás všetkých dostať do očakávaní a to urobil aj tentoraz, kedy si uvedomil, že predaje nie sú nič moc a Apple musí zamakať na tom, aby sa zlepšili. Tim Cook v nedávnom rozhovore tak trochu prekecol, že iPhone prinesie novú inováciu bez ktorej nebudeme môcť žiť.

- Reklama -

Uvidíme teda čo to bude, no zatiaľ nemáme ani potuchy, pretože s informáciami o iPhone 7 neprichádzajú zatiaľ žiadne zmienky o nejakej “extra” inovácií, ktorú sme ešte nevideli. Apple ale zrejme niečo chystá, keď sa nad tým zamyslíme, poslednou inováciou, bez ktorej nemôžeme žiť je samotný iPhone. Možno pôjde o batériu s obrovskou kapacitou, možno pôjde o niečo, o čom sme ešte ani nepočuli, no vyzerá to zaujímavo.

Tim Cook si ale svojim vyjadrením tak trošku zavaril, pokiaľ totižto Apple nepredstaví nič aspoň trošíčku revolučné, môžu mu podobné reči viac pohoršiť ako pomôcť upokojiť akcionárov. Totižto, takéto vyjadrenie prišlo po nie príliš úspešnom druhom kvartáli 2016 a malo to byť upokojením pre akcionárov, ktorí rýchlo svoje akcie predali a Apple stratilo na burze pomerne veľkú hodnotu.

Ak ale Tim Cook nasľubuje “hory doly”, no v praxi sa ničoho nového nedočkáme bude to sklamanie nielen pre nás, ale aj pre akcionárov, čo bude mať za následok ešte väčší pokles akcií. Na druhu stranu, to čo povie Tim má asi veľmi dobre premyslené a tak sa nemôžeme čudovať ani takýmto vyjadreniam, veď uvidíme, len aby sa neprecenil!

iPhone 7 - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here