To, že všetci kopírujú od Applu je všeobecne známe. Akonáhle vydá nejaký produkt či technológiu, za krátku dobu ju má aj konkurencia s podobnými vlastnosťami či s podobným dizajnom. Apple jednoducho predstavuje novinky a ostatní výrobcovia z nich tvoria trendy. Výsledkom toho potom vznikajú zbytočné súdne spory, kedy sa chce Apple domáhať práva. Najnovšie ale bude práve Apple zrejme tou spoločnosťou, ktorá bude kopírovať niekoho iného!

iPhone 8 príde so zakriveným displejom ako Samsung Galaxy S7 Edge!

Najnovšie správy zo sveta totiž hovoria o tom, že Apple sa vyberie rovnakou cestou, akou sa pred rokom vydal aj Samsung a predstaví zariadenie, ktoré ponúkne zahnutý displej. A vraj to nebude až taká hudba budúcnosti. toto zariadenie totižto príde už na budúci rok a má sa volať iPhone 7! Zaoblené hrany na displeji majú priniesť výhodu v oblasti ovládania a sú výhodné tiež po praktickej stránke, kedy sa rozsvieti iba časť displeja po príchode upozornenia.

- Reklama -

Na druhej strane majú aj svoje nevýhody. Telefón sa horšie drží v ruke bez toho, aby človek omylom na niečo neklikol a tiež sa omnoho ľahšie rozbije pri zbytočnom páde. Ako sa ale hovorí 100 ľudí, 100 chutí, vyhovieť sa asi nedá každému a najnovšie by malo Apple ísť cestou zaoblených displejov. Telefón bude mať vraj displej zaoblený na obidvoch stranách, znamená to teda, že by sa mal navždy zbaviť bočných rámčekov.

Toto celé samozrejme nemáme vycucané z prsta, ale prezradil nám to rovnaký analytik, ktorý nám povedal, že iPhone 7 príde s 32GB úložiskom. Uvidíme teda, čo na nás Apple chystá v budúcnosti ale očakávame, že príchod iPhonu 8 bude rovnako veľký a hlavne rovnako revolučný, ako bol v roku 2010 príchod iPhonu 4 s dizajnom, ktorý v tej dobe nemal vo svete smartfónov obdoby. Apple musí predstaviť produkt, ktorý budú všetci okamžite chcieť. To samozrejme nie je vôbec jednoduché a tak musia v spoločnosti zamakať! 🙂

iPhone 8 - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.