Používatelia Applu a Samsungu vedú každý jeden rok nikdy nekončiace spory a hádky o tom, ktoré zariadenie má kde slabinu a ktoré je proste to najlepšie na svete. Ľudia asi ešte stále nepochopili, že dobré nie je to, o čom sa hovorí, žej e to dobré ale práve to, čo im najviac vyhovuje. Tieto spory sú teda nezmyselné. Tak či onak, dnes prinášame zaujímavé video, ktoré porovnáva kamery v oboch zariadeniach. Nebudeme sa pýtať to, ktoré fotí lepšie ale skôr to, ktoré fotky sa ti viacej páčia. 

iPhone X vs. Galaxy S9

iPhone X už síce nie je tak úplne novinka avšak začína sa o ňom vo veľkom hovoriť práve v spojitosti s predstavením Galaxy S9, ktoré mu ide priamo po krku. Samsung tento rok nezvládol biometrické senzory a tak nepriniesol taký spôsob odomykania, ako má v súčasnosti jedine Apple. Na druhú stranu ale ako vieme sami, Juhokórejská spoločnosť vie nádherne a plnohodnotne zaútočiť niekde inde. Je to práve fotoaparát, ktorý by mal byť vždy o čosi lepší ako ten v iPhone. Minimálne podľa čísel. Ako ale sami vieme, čísla nie sú vždy všetko a občas (vždy) je dôležitá aj nejaká ta prax.

- Reklama -

Z nášho čisto subjektívneho názoru konštatujeme, že fotografie sú takmer identické a líšia sa skutočne len v minimálnych detailoch. Aj preto je podľa nás úplne jedno, či si na fotenie vyberiete Smasung alebo iPhone. S oboma dosiahnete neskutočne kvalitný výsledok. Je to potom už asi len o tých preferenciách. Niekto má možno radšej používateľské rozhranie iOS, iný Andorid. Niekto nenávidí Apple ale miluje Samsung. V tomto prípade je naozaj jedno, ktorý smartfón je lepší. Človeku skrátka vlastný názor neukradneš.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.