Tento svet plný paradoxov opäť ukazuje svoju pravú tvár. Hoci iPhone X ešte oficiálne ani len neuzrel svetlo sveta, niekto chce na jeho exkluzivite poriadne zarobiť. Nie však tým spôsobom, že by sa ho chystal ponúkať omnoho drahšie ako Apple pre tých, ktorí sa k nemu nedostali v prvej vlne. Tento výrobca bude predávať iPhone X za $69 995, bude celý zo zlata!

Najdrahší iPhone v ponuke?

Výrobca príslušenstva Brikk predstavil svoju verziu iPhonu X ešte pred tým, ako ho predstavilo samotné Apple. Toto zariadenie nie je obyčajné ale vyrobené kompletne z 22 karátového zlata. Výrobca si účtuje za tento iPhone, ktorý má byť len tak mimochodom v 512GB variante až neskutočných $69 995, každý si vie asi zrátať, že za tieto peniaze bez problémov zakúpi luxusnejšie nové auto. Samotné úložisko je tiež zaujímavé už samo o sebe. Hoci sa veľa špekuluje práve o 512GB variante, oficiálne slovo bude mať až Apple dnes o 19:00. Môže sa teda pokojne stať, že vrchol bude „len“ 256GB a výrobca sa pekne oklamal.

- Reklama -

Pokiaľ si chceš prečítať niečo viac priamo od výrobcu, takto sám definuje svoje zariadenie:

„Luxusný iPhone X Ignot 250 je definícia bohatstva. Vyrobený je zo skutočného zlata. Obsahuje až 250 gramov, 22 karátového žltého zlata. Každý jeden Lux Ignot je vyrábaný ručne v laboratóriu v meste Los Angeles a v ďalších zariadeniach.“

Výrobca dens ponúka aj iné produkty, napríklad Apple Watch s diamantovou úpravou či zlaté AirPods za $9 995. Pokiaľ máš teda núdzu o luxus a nemáš núdzu o peniaze, pravdepodobne si našiel toho výrobcu, ktorý ti splní jablkové sny zo zlata. Pre nás bežných smrteľníkov to je ale niečo, čo sa nám nikdy nedostane do rúk.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.