V súčasnosti poznáme asi len dve spoločnosti, ktoré predávajú tie najlepšie smartfóny na svete. Samozrejme sú tu aj iné firmy, ale žiadne z nich nepôsobia tak globálne a nemajú také predaje ako práve Apple a Samsung. Dnes ti ukážeme to, ako zničiť 14 najlepších smartfónov súčasnosti za ani nie 7 minút. A prečo? Lebo môžu.

To najlepšie

Na svete je veľa dobrých vecí a smartfóny patria určite medzi ne. Používame ich dennodenne a často si bez nich nevieme predstaviť ani len hodinu. Sú to skrátka parťáci, ktorí nás sprevádzajú všade a slúžia nám na komunikáciu, sledovanie noviniek a podobne. Presne preto by sme si ich mali vážiť a dávať na ne pozor. Predsa len nie sú ani najlacnejšie. Ako sa ale ukazuje, sú ľudia, ktorým robí doslova dobre, keď nejaký smartfón môžu zničiť.

- Reklama -

Jednými z nich sú chalani z YouTube kanála EverizhingApplePro, ktorí sa rozhodli urobiť skutočne veľký test odolnosti voči strelám. Na čo by niekto potreboval vedieť, koľko iPhonov či Samsungov dokáže zastaviť guľku zo samopalu? Na túto otázku sa odpovedá naozaj ťažko ale ako sa ukazuje, chalani majú svoju cieľovú skupinu, nakoľko majú už takmer milión zobrazení na tomto kontroverznom videu.

Tento test, ktorý vyzerá dosť šialene a sme si istí, že jeho tvorcovia šialení sú, určite nebol úplne lacný. Celková cena smartfónov na videu sa môže pokojne pohybovať aj niekde na úrovni $10 000, čo už naozaj nie je sranda. Ak bolo ale video kvalitne sponzorované, možno to v konečnom dôsledku nebolo až tak veľa peňazí. Na druhú stranu, časť z peňazí sa možno vrátila aj z reklamy, ktorá sa objavila pri samotnom videu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.