Už niekoľko krát sme vám priniesli správy o tom, že iPhone či iPad zachránil niekomu život. Poslednou dobou šlo napríklad o výstrel z brokovnice či inej strelnej zbrane. Dnes taktiež zachránil život práve smartfón od Jablkovej spoločnosti, avšak tak trochu iným štýlom ako by si mohol očakávať. Tento krát zachránil život pri autonehode!

iPhone 5S je veľký záchranca!

V Moskve sa stal smutný incident, kedy neštastne havaroval autobus plný cestujúcich pričom bola zranená posádka a žiaľ zahynuli aj dve osoby. Medzi zranenými bol taktiež muž, ktorý tvrdí, že mu iPhone 5S umiestnený vo vrecku bundy zachránil život. Po náraze ho totiž vymrštilo priamo na kovovú tyč, ktorá by v prípade stretu s telom pravdepodobne prešla až do brucha, popríapde do boku a spôsobila by veľmi vážne zranienia či dokonca smrť.

- Reklama -

Avšak chlapík mal jedno veľké štastie, keďže si do vrecka vložil svoj iPhone a počas nárazu stlmil stret s tyčou na toľko, že utrpel len malé zranenia. Ako môžeš vidieť aj na obrázkoch nižšie, iPhone ostal skutočne poškodený a jeho hliníkové telo sa celé ohlo. Tu si asi vieš predstaviť aký silný náraz to musel byť. Nie, že by sa iPhone 5 nedal ohnúť, ide to však podstatne ťažšie, ako nové vlajkové lode, ktoré trpia týmto problémom. Šťastný majiteľ z Ruska tak bude svojmu zachráncovi zrejme do smrti vďačný!

Takto dopadol iPhone 5S po havarii, pri ktorej svojmu majiteľovi zachránil život! - svetapple.sk
Takto dopadol iPhone 5S po havarii, pri ktorej svojmu majiteľovi zachránil život! – svetapple.sk

 

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.