Minulý týždeň sme po prvý krát prišli s informáciami o tom, že iPhone 8 a iPhone 8 Plus majú akýsi zvláštny problém s nafúkujúcou sa baterkou čo malo za následok odlepený displej. Prípady sa odohrali v Japosnku a v Číne. Dnes pribudli celkom nové prípady a nie len v Ázií. Je ich omnoho viac. Vyzerá to ale tak, že sa nemusíme ničoho báť! 

Apple problém skúma

Nie, nie preto sa nemáme ničoho báť. Dôvod je iný. Pri obrovskom množstve vyrobených iPhonov je len veľmi malá šanca, že sa niečo podobné stane aj tebe. Presne preto odporúčame byť počas nabíjania (najmä toho prvého) o čosi viac obozretný, aby nedošlo k výbuchu, požiaru alebo podobným problémom. Ďalšie prípady nafúknutej baterky a odlepeného displeja sa totižto objavujú po prvý krát v Kanade. Používateľ si tu kúpil iPhone 8 Plus vo farbe Space Gray, tešil sa z neho celý deň a večer ho dal klasicky nabíjať.

- Reklama -

Bežný postup. Na druhý deň ráno si ale všimol odlepeného displeja a faktu, že baterka sa totálne nafúkla. Používal výhradne originálne príslušenstvo. Druhý prípad je skoro na vlas rovnaký, no tento raz prichádza z úplne inej časti sveta, z Grécka. Tak isto sa medzi časom objavil ešte jeden prípad v Japonsku. Uvidíme, aký bude skorý verdikt spoločnosti Apple. Keby sa ti aj niečo podobné naozaj stalo (aj keď je to veľmi vysoko nepravdepodobné), určite bež telefón okamžite reklamovať.

iPhone 8 Plus - svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.