O iPhone X toho vieme už poriadne veľa. Hlavným dôvodom je fakt, že o ňom prakticky každý jeden deň píšeme a tešíme sa na všetky jeho novinky, ktoré nám už o niekoľko dní prinesie. Zatiaľ sme sa ale s ním mali možnosť naživo stretnúť len po predstavení nových zariadení v Steve Jobs Theatre, kde bol dostupný aj pre novinárov. Bývalý zamestnanec Applu ale čo to o novom iPhone popísal a vyzerá byť nadšený!

Nadšený z iPhonu X?

Mini recenzia je taká, ktorá nám toho síce veľa nenapovie, no môže nás aspoň presvedčiť či je taký alebo onaký produkt skutočne taká špica alebo ide len o nepodarené a predražené zariadenie. Dnes sa budeme baviť o iPhone X. Ide o najzaujímavejší a asi aj najodvážnejší počin za posledné roky. Ryan Jones, je bývalý zamestnane Applu, ktorý svoje prvé dojmy z tohto zariadenia zdieľa so svojimi priateľmi na Twitteri. Sám prezentuje, že telefón, je to najlepšie, čo Apple za posledné roky vyrobilo. „Prvý krát za 10 rokov som bol nadšený“. Toto zverejnil na jednom zo svojich príspevkov.

- Reklama -

Navyše sám uviedol, že iPhone X si zo začiatku ani len nechcel zobrať, respektíve nerozmýšľal nad tým. Po nejakých hodinách už ale vedel, že urobil dobre, pretože mu telefón perfektne zapasoval! Podľa jeho vlastných slov je obrazovka tohto zariadenia poriadne živá a rámčeky na okrajoch sú neviditeľné. To by malo zlepšiť zážitok z používania tohto zariadenia. Rovnako tak aj perfektne funguje gesto, ktoré nahrádza Home Button pre návrat späť na domovskú obrazovku. Odkaz na Ryanov Twitter nájdeš nižšie.

Podľa jeho príspevkov to ale vyzerá tak, že pokiaľ si telefón objednáš určite neobanuješ. Rovnako ako všetko vyššie spomenuté perfektne funguje aj technológia Face ID, ktorá nahrádza doteraz zaužívané Touch ID. Máme sa na čo tešiť!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.