Pozadia so zimnou tématikou

iPhone a iPad získali veľmi kvalitné a schopné displeje, s nádherným zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál naplno. Dnes sme si pre vás pripravili zimnú edíciu tapiet od známeho umelca AR7.

K dispozícii sú až dve verzie, pričom jedna sa sústreďuje na noc a druhá zase na deň. V oboch prípadoch sa môžete kochať nádherným záberom, plným netradičných prírodných tvarov. V čase, keď na Slovensku poriadne nasneží, bude vaše zariadenie ladiť s tradičnou zimnou atmosférou.

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom. Tak isto sú obrázky dostupné aj pre iPad a pri troche šikovnosti ich použijete aj na Macu.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované. Aby sme vám to uľahčili, kliknúť môžete aj na konkrétne scenérie:

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  iPhone sa prestal predávať. Apple oficiálne zverejnilo finančné výsledky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.