Apple presne pre týždňom predstavilo nové generácie svojich iPadov. Hlavnú pozornosť zožal najmä výrazne inovovaný iPad Air 2, ktorý sa stal najtenším tabletom sveta, no zároveň poskytuje neuveriteľný výkon a nový fotoaparát! Unboxing tohto zariadenia sme tu už videli, poďme teda na menšieho brata, iPad mini 3, ktorý bol inovovaný výrazne menej!

Unboxing

Nový iPad mini neponúkol ani zďaleka toľko noviniek, ako by sa bolo od neho očakávalo. V podste priniesol len dve zmeny oproti svojej predošlej generácií. Nový iPad môžme dostať v zlatej farebnej variante a taktiež obsahuje aj senzor odtlačkov prstov Touch-ID, ktorý sme mohli po prvý krát vidieť ešte minulí rok pri iPhone 5S. Nič viac od zariadenia nečakajte. Pri nákupe si teda dobre rozmyslite, či chcete priplatiť 100€za Touch-ID a zlatú variantu, alebo tieto peniaze ušetríte a kúpite si iPad mini 2. V podstate ide o úplne rovnaké zariadenia, len „trojka“ má spomínaný Touch-ID! Pokiaľ teda do toho predsa len idete, pozrite si jeho unboxing.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.