SanDisk pravdepodobne našiel spôsob, ako uľahčiť mnohým používateľom iPhonov, ktorí jednoducho nemajú dostatok voľného miesta alebo si chcú preniesť nejaké dáta medzi iPhonom, iPadom či Macom. Predstavil nám totiž jeden z úplne prvých USB kľúčov, ktoré majú okrem klasického zakončenia aj Lightning konektor! 

iXpand

iXpand je jeden z prvých USB kľúčov, ktoré sú vyrobené pre iPhone. Je to vynikajúca pomôcka pre tých, ktorý si zvyknú ukladať svoje fotografie, či dokumenty na Cloudové úložiská, no nie vždy je k dispozícií internetové pripojenie. Navyše podobný prenos si vyžaduje aj určitú rýchlosť, ktorá taktiež súvisí so kvalitou pripojenia. Pre tých, ktorí si chcú ušetriť mobilné dáta a niekedy jednoducho nemôžu čakať, je tu tento malý praktický USB kľúč od spoločnosti SanDisk, ktorý všetky tieto problémy vyrieši. Okrem klasickej koncovky totiž v sebe ukrýva aj Lightning konektor, vďaka ktorému sa môže pripojiť k iPhonu, iPadu či iPodu Touch. Samozrejme, že toto decentné hliníkové zariadenie neponúka možnosť prenosu aplikácií. Na fotografie, videá či dokumenty je  však ako stvorené! 🙂

ss

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.