iPhone SE je vo svete veľmi populárny. Apple v podstate zobralo dizajn iPhonu 5S a vložilo do neho výkon a „vnútornosti“ iPhonu 6S. Vznikol tak malý iPhone, ktorý poteší parametrami, rýchlosťou a skvelým fotoaparátom. Jeho výhoda sú malé rozmery. Obdĺžnikový tvar dokonca môže niekomu evokovať obdĺžnikové drevené kúsky, vďaka ktorým sme hrávali populárnu hru, Jenga. Takto to vyzerá, keď tieto obdĺžniky nahradíš smartfónmi od Apple!

105 iPhonov

Asi si vieš spočítať, akú hodnotu mala táto hra Jengy, hry v ktorej sa z drevených obdĺžnikov (v tomto prípade kociek) vytvorí „veža“, no a následne sa z tejto veže vyťahuje jeden obdĺžnik po druhom. Vyhráva ten, komu pri vyťahovaní obdĺžnika veža nespadne. Znamená to teda, že raz určite spadne a pokiaľ má niečo padnúť a má to hodnotu zhruba $400-500 nie je to veľmi rozumné používať. Presne preto sa chlapci z Unbox Therapy rozhodli, že smartfóny obalia bambusovými krytmi, ktoré ešte viac pripomínajú drevu a hra vyzerá ako naozajstná (bambusové kryty boli asi priorita, ktorú chceli spropagovať ale námet na zaujímavé video tiež stojí za to).

Začala sa teda hra. Hra v ktorej boli tisíce dolárov. Nevieme si ani predstaviť aké nervy by musel mať človek, ktorý by mal všetky tieto telefóny vrátiť v pôvodnom stave ale to je už iná pesnička. Uži si aspoň mierne nervy z hrania tejto hry (áno, stačí sa na to pozerať a pár krát na sebe uvidíš husiu kožu). Na budúce,keď budeš s kamošmi na chate a nebudete mať čo robiť, zoberte svoje telefóny a využite ich takýmto spôsobom, určite to bude veľmi rozumné 😀

Prečítajte si tiež  V Apple získali zaujímavý patent, mohol by pomôcť pri výrobe keramického šasi iPhonu 8!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.