Koncept, ktorý vypracoval dizajnér menom Vishal Bhanushali, nie je jedným z tých obyčajných, ktorých po internete kolujú stovky! Nájdeme v ňom totiž zaujímavý kryt či bezdrôtové nabíjanie!

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie spoločnosť Apple doposiaľ nepodporuje. Prednedávnom však svet obletela správa, že hodinky iWatch ponúknu práve tento druh dobíjania batérií. V tomto koncepte môžme vidieť špeciálnu kovovú nabíjačku s logom Apple, na ktorú jednoducho iPhone položíme a automaticky sa nám začne nabíjať.

iphone-6-pro-concept-2-490x365
V strede, bezdrôtová nabíjačka!

Nové miesto pre „Power Button“

V koncepte tiež nájdeme nové umiestnenie pre tlačidlo „Power Button“ na pravej strane zariadenia. Má ísť o ergonomickejšie riešenie, kedže autor počítal s tým, že nový iPhone bude mať väčší displej a tým pádom aj samotné telo. A tak je táto zmena vysoko pravdepodobná aj v prípade pripravovaného iPhonu!

Zaujímavý kryt „iView cover“

Tento kryt sa na koncepte pripevní pomocou magnetu podobne ako v prípade Smart Coveru. Mal by nám však vedieť zobraziť informácie (čas, stav dobitia batérií či správy), na svojom tele. Ide o veľmi zaujímavú vec, no bohužiaľ vieme s istotou povedať, že sa jej v pripravovanom iPhone určite nedočkáme!

iphone-6-pro-3-490x269
Špeciálny kryt autor nazval iView

zdroj: www.concept-phones.com

 

 

Prečítajte si tiež  Všetko je potvrdené, iPhone 6 unikol na internet!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.