Apple svet je naozaj obrovský a neustále nám rastie aj komunita ľudí, ktorí tieto produkty používajú. Keďže nie každý vie úplne presne, čo kedy Apple chystá, ale zaujíma ho napríklad samotná prezentácia, prinášame ti jedinečnú možnosť pozrieť si Keynote spoločne s nami – Live s našim komentárom. Všetko už tento pondelok o 17:50 cez livestream, ktorý sprostredkujeme cez náš YouTube kanál!

Pozri si s nami v pondelok Keynote

Apple bude mať už tento pondelok možnosť svetu ukázať najnovšie produkty, ktoré opäť mnohých budúcich majiteľov príjemne potešia. Prečo? Jedným z nich by mal byť napríklad dnes veľmi očakávaný 4″ iPhone, ktorého názov bude “iPhone SE”. Telefón bude vyzerať viacmenej ako iPhone 5S so zaoblenými hranami a hardvérom z najnovšieho iPhonu 6S. Máme sa teda na čo tešiť.

- Reklama -

Ďalším očakávaným produktom, ktorý by mal byť predstavený na pondelňajšej Keynote bude potom iPad Pro s 9,7″ displejom. Toto zariadenie by mohlo priniesť prakticky to isté, čo jeho súčasný 12,9″ bratček. Rozdiel bude pravdepodobne len v uhlopriečke displeja. Áno, znamená to presne to, že podpory ceruzky Apple Pencil by sa mohol dočkať aj iný iPad ako súčasný model Pro. Len tak mimochodom, novinka by mala nahradiť súčasný iPad Air 2.

iPhone SE - svetapple.sk

Apple by tu ale eventuálne mohlo predstaviť aj iné produkty. V kuloároch sa napríklad šepká o hodinkách Apple Watch 2, ktoré ale pravdepodobne nebudú označované číslicou “2”, ale písmenkom “S”. Hlavným dôvodom bude to, že ich chce Apple iba vylepšiť nie predstaviť celkom novú generáciu.

Vo vienku predstavovaných produktov by teoreticky mohli byť aj napríklad také počítače MacBook 12″ či MacBook Air s 15″ displejom. Apple Watch S a tiež nové MacBooky, ale neboli poslednou dobou príliš zviditeľňované, a tak si nie sme úplne istí, či si ich Apple nechá práve na túto Keynote. Samozrejme ale, všetko je možné!

Keynote budeme streamovať cez YouTube a celý stream začne už zajtra o 17:50 miestneho času. Komentovať budem ja (Robo), náš grafik a občasný prispievateľ Dominik a potom Šimon, ktorý vám prináša zľavy na aplikácie či rubriku “Aplikácie zadarmo“. Nebude to teda iba Keynote, kde uvidíš nové produkty ale aj Keynote, vďaka ktorej možno trošíčku bližšie spoznáš náš tím. Je sa teda na čo tešiť! 🙂

live prenos pozvanka

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.