Apple ešte pred predstavením nových iPhonov bojovalo s nespočetným množstvom únikov, ktoré sa dostali na verejnosť. Medzi nimi sa ku koncu objavil aj funkčný iPhone 6. Dnes sa na aukčnom portáli Ebay.com objavil úplne nový inzerát, v ktorom majiteľ predáva funkčný prototyp iPhonu 6, v ktorom dokonca nie je ani iOS!

Špeciálny mód

Tento iPhone je naozajstná rarita a na svete je pravdepodobne len jeden jediný kus! Väčšina prototypov totiž býva zlikvidovaná, poškodená či zablokovaná. Vtedy už nie je cesty späť a iPhone zostane zablokovaný natrvalo. Preto môžme konkrétny kúsok označiť za naozajstnú ojedinelosť a cenný predmet. Každý by totiž chcel mať iPhone, ktorý je len jediný na svete.

1600x900xkk571600x900x57

Boj

Neviem si predstaviť že by som vlastnil zariadenie s podobnými funkciami, alebo lepšie povedané zariadenie, ktoré je od Apple a zároveň výnimočné. Pre niektorých bohatých zberateľov však môže ísť o doslova klenot a tak sú ochotný dať za zariadenie naozaj vysokú čiastku. Keď hovorím vysokú, myslím tým naozaj vysokú. V dobe, kedy sme písali tento článok, bola hodnota tohoto prototypu na približne 60 000 $. Teraz, keď sme ho „updatovali“ už má hodnotu vyše 100 000 $ a stále rastie! A čo vy, chceli by ste mať niečo podobné? 🙂

666x441xiPhone-6-prototype-1

ebay-iphone-6-prototypeB 900x1600x200135

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.