Možno, že o tom neviete, no Vladimír Putin má už aj svoj vlastný smartfón. Konkrétne Supermo Putin! Všetko začalo ešte počas tohto roka, kedy slávny butik Caviar predstavil svoju špeciálnu edíciu Supermo Putin 5S. Ten pravdepodobne zažil veľký úspech. Spoločnosť totiž svetu ukázala jeho „2. generáciu“, ktorej základom je iPhone 6! 

iPhone 6 Supermo Putin

Samozrejme smartfón hlavy ruského štátu nebude vyrobený z dreva, ale z kvalitných a luxusných materiálov. Prvým bude titán, ktorý by mal zaručiť, že sa vám smartfón za 2370 $ neohne vo vrecku a navyše sa skvele hodí napríklad k PowerBooku G4. Na jeho zadnej strane nájdeme samozrejme podobizeň Vladimíra Putina, Kremeľ, prvé dva verše ruskej národnej hymny a samozrejme aj štátny znak! Druhá verzia bude vo vyhotovení z 18- karátového zlata a bude stáť 2900 $. Na jej zadnej strane nájdeme v podstate to isté čo pri titánovej verzií.

putinko

putooo

Výroba ohrozená

Aj napriek tomu, že to butik Caviar pravdepodobne myslí dobre a smartfón chcela venovať práve Vladimírovi Putinovi, jeho hovorca tvrdí, že Putin si nepraje, aby jeho podobizeň nosili už aj ľudia na smartfónoch. Práve to je dôvod, prečo pravdepodobne nebude vyrobených 299 kusov, ako bolo prvotne v pláne, ale iba 100, čo bude robiť smartfón ešte exkluzívnejším. Butik to totiž naznačil, keďže približne toľko kusov je už reálne vyrobených. Výroba sa stopla hneď potom, čo sa k zariadeniu vyjadril Vladimir Putin!

putii
„Prvá generácia“ Putinovho telefónu! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.