Najvyššia hlava kresťanskej cirkvi, pápež František cestoval až do ďalekej Ameriky, aby navštívil tamojší svet. Určite sa tak splnil sen obrovskému množstvu Američanov, pre ktorých pápež veľa znamená. Pokiaľ však v New Yorku či Philadelphii žije niekto, kto čaká na svoj nový iPhone, nedočká sa ho vtedy, keď všetci ostatní. Bude si naň musieť jednoducho deň počkať!

Návšteva pápeža

Návšteva pápeža je určite jedna veľká udalosť, ale práve preto musí byť jeho bezpečnosť absolútne prvoradá. Práve preto bezpečnostné zložky po celom New Yorku už barikádujú ulice, ktorými bude pápež prechádzať. Sem jednoducho nebude nikto môcť vojsť autom a to je problém. Minimálne pre tých, ktorí v daný dátum očakávajú príchod svojho nového iPhonu 6S či iPhone 6S Plus. Práve zajtra ho totiž Apple začne vo veľkom odosielať k svojim prvým šťastným zákazníkom, no niektorí z nich si ho rozbalia až o deň neskôr práve kvôli pápežovi.

- Reklama -

Existuje tu však možnosť, že spoločnosti, ktoré zariaďujú dopravu nového iPhonu sa dohodnú so samotnými zákazníkmi, ktorý si ho chcú prevziať na inom mieste preberania. V praxi by to teda znamenalo to, že by síce kuriér neprišiel pred dom osoby, ktorá má dostať nový iPhone, ale že by osoba prišla za kuriérom do mesta, kde by mohol bezpečne so svojim vozidlom vojsť. Toto isté samozrejme platí aj vo Philadelphii, kde bude pápež o deň neskôr.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.