Bratislava, Slovensko — 15. júna 2015 — Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes predstavila svoju prvú rodinu produktov pod novou značkou Logi: rad ochranných obalov Logi™ BLOK pre iPad. Túto rodinu produktov tvoria ochranné puzdro Logi BLOK Protective Shell, ochranné puzdro so stojančekom Logi BLOK Protective Case a ochranné puzdro s klávesnicou Logi BLOK Protective Keyboard Case. Spoločným rysom produktov radu BLOK sú mäkko vystlané rohy skonštruované tak, aby vám pomáhali chrániť váš iPad pred poškodením pádom z výšky až 1,8 metrov a to aj na tak tvrdý povrch, akým je betón.

Tweetujte: Spoznajte rodinu produktov BLOK značky Logi: ochranné obaly pre #iPad vytvorené tak, že sa nemusíte báť, keď vám spadnú. Ďalšie informácie: http://blog.logitech.com/?p=23427

- Reklama -

„iPad je úžasne všestranné zariadenie, ale toľko z nás ho už pustilo a poškodilo – alebo sa bojíme, že sa nám to stane – že vo výsledku iPad nevyužívame v plnej šírke jeho možností,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. „Až doteraz znamenala snaha chrániť váš iPad pred následkami pádu zatvoriť ho do objemného obalu, ktorý ho však zbaví krásy a mobility, ktorou iPady vynikajú. Naši dizajnéri spolupracovali s expertmi na materiály s cieľom ochrániť najzraniteľnejšie časti iPadu bez toho, aby ho zaťažili objemnosťou, ktorá sa vám vybaví keď je reč o ultra ochranných obaloch. Vďaka radu ochranných puzdier Logi BLOK už nebudete nútení voliť medzi tým, či svoj iPad chrániť, alebo mať krásne puzdro, ktoré súčasne zachová všetky funkčné vlastnosti iPadu.“

Štvorcové rohy puzdier sú z jedinečných polymérov s extra vysokou schopnosťou absorbovať nárazy, takže poskytnú iPadu vyššiu ochranu tam, kde ju potrebuje najviac – na rohoch. Štruktúra polymérov schopných absorbovať energiu pádu zmäkčí a odpruží nárazy a tým zaistí, že iPad znesie pád z výšky až 1,8 metra, a to aj na povrch tak tvrdý, akým je betón.

Logitech_BLOK11 Logitech_BLOK41

Hlavné vlastnosti produktov rodiny Logi BLOK:

Logi BLOK Protective Shell pre iPad Air 2 a pre všetky modely iPad mini, je ochranné puzdro, ktoré má prostý a štíhly dizajn. Poskytuje ultra vysokú ochranu, ale súčasne zachováva integritu dizajnu iPadu, aby ste mali pocit, ako keď ho držíte bez obalu. Puzdro Logi BLOK Protective Shell je k dispozícii v čiernej alebo červeno-fialovej a modro-sivozelenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99 €.

Logi BLOK Protective Case pre iPad Air 2 vám poskytne rovnakú ochranu pri páde ako predchádzajúci model, ale navyše slúži aj ako viacpolohový stojan, ktorý pevne podoprie váš iPad v akomkoľvek uhle v rozmedzí 50 stupňov. Stojanček vám ponúkne pohodlný uhol pre činnosti, pri ktorých potrebujete mať oči na iPade a súčasne mať voľné ruky. Keď sa puzdro zavrie, pomáha chrániť displej vášho iPadu pred priamym nárazom. Ochranné puzdro so stojanom Logi BLOK Protective Case je k dispozícii v čiernej alebo červeno-fialovej a modro-sivozelenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €.

Logitech_BLOK81

Ochranné puzdro s klávesnicou Logi BLOK Protective Keyboard Case pro iPad Air 2 predstavuje funkčnú ochranu v štýle „všetko v jednom“. Môžete ho mať len ako ochranný kryt, keď si chcete čítať alebo surfovať na Internete. Ak chcete mať pri čítaní voľné ruky, vytiahnite stojan, ktorý si nastavíte v akomkoľvek uhle. A keď budete potrebovať čokoľvek písať, ponúka bezdrôtovú oddeliteľnú klávesnicu, ktorej druhou funkciou je ochrana displeja. Klávesnica má samostatný rad klávesových skratiek operačného systému iOS®, aby bolo písanie ešte pohodlnejšie. Ochranné puzdro s klávesnicou Logi BLOK Protective Keyboard Case je k dispozícii v čiernej alebo modro-sivozelenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 129,99 €.

Očakáva sa, že modely Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case a Logi BLOK Protective Keyboard Case budú všetky k dispozícii v Českej republike a na Slovensku v auguste 2015. Bližšie informácie môžete získaý na adrese Logitech.com, našom blogu alebo sa s nami spojte na Facebooku.

Logitech_BLOK101

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú svoje miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 30 rokmi začala spoločnosť Logitech vytvárať prepojenie medzi ľuďmi pomocou počítačov a teraz jej produkty spájajú ľudí prostredníctvom hudby, počítačových hier, videa a počítačov. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech získate na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here