Apple každý rok predstaví úplne nový iPhone a milióny fanúšikov po celom svete sa na toto zariadenie neuveriteľne tešia. Aj keby Apple predstavilo iPhone s rozdielom vo farbe oproti jeho predošlej generácii, ľudia by ho jednoducho milovali. Analytici nepredpokladali, že iPhone 6S bude mať taký úspech ako jeho predošlý model iPhone 6. Ako však tvrdí samotné Apple, mýlili sa!

Vyjadrenie

Aj keď oficiálne čísla stále ešte nepoznáme už dnes vieme, že predobjednávky nových iPhonov sa pohybujú v neuveriteľne vysokých číslach a ľudia si toto zariadenie jednoducho zamilovali. Vieme to predovšetkým vďaka Phillovi Shillerovi, (Apple senior viceprezident pre celosvetový marketing), ktorý sa na tému novinky vyjadril asi takto “Ľudia prijali náš nový iPhone neuveriteľne pozitívne.” Práve preto sa môžeme domnievať, že Apple sa z vysokých predobjednávok teší a už sa nevedia dočkať toho, ako nám prezradia presnejšie čísla. My to samozrejme budeme neustále sledovať a o každej novinke včas informovať.

- Reklama -

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.23.40

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.