Dnešná doba je naozaj zvrátená a niektoré deti neuveriteľne rozmaznané a drzé nielen k cudzím ľuďom, ale aj k vlastným rodičom, ktorí ich priviedli na svet a celý ich život sa o ne starajú. V španielskej Almerii sa odohral prípad, ktorému je až ťažko uveriť. Dokonca nás až prekvapuje, že nejde o prípad pochádzajúci z Ameriky, pretože je totálne absurdný. Súdny spor medzi 15-ročným synom a matkou, ktorá mu zobrala telefón kvôli učeniu. Prečítaj si viac!

Súd kvôli smartfónu?

Deti sú kruté! Toto sa hovorí naozaj často a nielen v súvislosti so šikanou na školách a podobne. Deti vedia byť poriadne nepríjemné aj keď ide o vlastných rodičov. Neohoríme teraz o tom, keď sa s rodičmi nepohodnú a sú niekoľko dní oduté a drzé. To je úplne bežné. Rodič chce pre dieťa vždy to najlepšie a to niekedy vyžaduje aj ústupky, ktoré sa možno dieťaťu úplne nepáčia. Napríklad odobratie mobilného zariadenia počas toho, ako sa učí do školy. 15 -ročný Španiel sa dostal kvôli tomuto dokonca do súdneho sporu s vlastnou matkou. Prekvapením ale je, že práve mladý syn žaloval vlastnú mamu za to, že mu zobrala počas učenia telefón a od súdu vyžadoval trest odňatia slobody na 9 mesiacov a úhradu všetkých nákladov vynaložených na súd.

- Reklama -

Nie teraz s nerobíme srandu, toto sa naozaj stalo aj keď to znie až neuveriteľne. Matka dieťaťa chcela len to, aby sa učil, čo je veľmi pochopiteľné, on to ale zobral ako útok na vlastnú osobu a vlastnú matku udal. No, toto nám už príde poriadne drzé, ale analyzovať kde sa stala chyba asi nebudeme. Tak či onak, súd samozrejme rozhodol v prospech matky s verdiktom, že išlo o normálny výchovný krok, ktorý by mal urobiť každý rodič. Dieťa teda skončilo prehrou a určite aj nepeknou spomienkou na to, čo spôsobilo. Niečo takéto si totižto zapamätá na celý život a raz to určite oľutuje, ale to je na teraz nepodstatné. Podobných absurdností sa stalo viac.

Minulý rok dokonca istá Rakúšanka žalovala vlastných rodičov za to, že na Facebooku zdieľali jej fotku ako sedí na nočníku. Niekedy nám nie je jasné, či sú ľudia takí hlúpi alebo si len radi robia zle. Je to neskutočné, čo dokážu pre pomstu urobiť. Aj keď majú iba 15!

iPhone - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here