Na internete sa neustále objavujú články, ktoré sa týkajú nových iPhonov. Akoby však neboli v centre záujmu tohtoročné iPhony ale práve tie, ktoré Apple predstaví až o rok. Máme ďalší dôvod prečo preskočiť iPhone 11 a počkať do roku 2020.

3Máme ďalší dôvod prečo preskočiť iPhone 11 a počkať do roku 2020.

Ak si už robíte zálusk na jeden z trojice tohtoročných iPhonov, určite vám radosť kaziť nebudeme. Ak sa ale niekto nevie rozhodnúť, či ešte rok vydržať alebo tento rok investovať, máme pre neho ďalšiu zaujímavú informáciu, ktorá by ho mala nabádať k tomu aby predsa len počkal do roku 2020. Nástupca iPhonu XR ponúkne v podstate len lepší fotoaparát, ktorý asi prevezme so súčasných iPhonov XS a XS Max.

Nástupcovia dvoch vlajkových lodí, ktoré boli vymenované zase prídu s lepším fotoaparátom a treťou šošovkou objektívu. Okrem iného by sme sa mali dočkať aj malých zmien v dizajne a samozrejme pri všetkých modeloch lepšieho výkonu. To by však malo byť zo zatiaľ známych noviniek všetko. Nebude sa konať ani sľúbené USB-C, v ktorého prospech hrala aj ikonka v operačnom systéme iOS 13.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here