Pokiaľ poznáš tie najlepšie rendery iPhonu pravdepodobne poznáš aj meno Martin Hájek, ktorý za nimi skoro vždy stojí. Je to dizajnér, ktorého vysoké zručnosti v 3D programov radi komentujeme a zdieľame spolu s vami. Až približne za 6 týždňov bude dostupný iPhone X. Prečo si ale neurobiť virtuálny unboxing už dnes? Martin Hájek to tak urobil!

Virtuálny unboxing

Martin Hájek dokáže v 3D programe vymodelovať a vyrenderovať úplne všetko a toto všetko spolu snami veľmi rád zdieľa medzi komunitou. Jeho práce sú skoro vždy zárukou, kvality a presnosti. Rendery sú skoro dokonalé a ľahko si ich môžeš pomýliť s realitou. Najnovšie sa tento dizajnér rozhodol, že prinesie unboxing iPhonu X ale samozrejme len vo forme renderov, ktoré vyrobil na počítači. Dôvodom je fakt, že iPhone X príde na trh až 3. novembra, teda zhruba za 6 týždňov a tak by zrejme nebolo možné, rozbaliť ho už teraz však?

- Reklama -

Tak či onak si môžeš prehliadnuť aspoň perfektné vizualizácie a dopredu si predstaviť ako bude vyzerať tvoj nový iPhone ešte zabalený v krabičke. Nakoniec už len dodávame, že Martin, svoje rendery neprezentuje len tak pre nič za nič. Ponúka zakúpenie každého 3D modelu, ktorý následne môže použiť absolútne ktokoľvek a absolútne načokoľvek, teda aj na reklamné účely.

iPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.skiPhone X - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.