Ešte 15. júla bola oficiálne vydaná aktualizácia iOS 13.6, na ktorú prešlo obrovské percento používateľov. Pokiaľ ste s ňou mali problém alebo ste sa chceli z iného dôvodu vrátiť späť, možné to bolo len do včerajšieho večera. 23. júla prestal byť pôvodný iOS 13.5.1 podpisovaný.

Na iOS 13.5.1 sa už nevrátite

Možno ste ani nevedeli o tom, že po aktualizácii svojho iPhonu na najnovší operačný systém máte vždy jeden týždeň na to, aby ste sa vrátili späť. Robí sa to predovšetkým v prípadoch, kedy nový iOS nefunguje tak dobre, ako jeho predchodca.

Chyby sa najčastejšie vyskytujú na starších zariadeniach, no výnimkou nie je ani aktuálny hardvér. iOS 13.5.1 prišiel relatívne rýchlo po iOS 13.5. Jeho hlavnou úlohou bolo „zaplátanie“ diery, ktorá spôsobovala problémy so zabezpečením. Inými slovami, na novšiu verziu nebolo možné nainštalovať Jailbreak.

iOS 13.5.1 mal svoje problémy, ktoré súviseli najmä so zhoršenou stabilitou, prehrievaním či v neposlednom rade aj slabšou výdržou batérie. Očakávalo sa, že nástupca s označením iOS 13.6 to veľkolepo vyrieši. Žiaľ nestalo sa tak.

Vo väčšine prípadoch sa dokonca zhoršilo spomínané vybíjanie akumulátora. Pokiaľ s tým máte problém aj vy, musíte počkať na ďalšiu aktualizáciu. Momentálne nevieme kedy sa jej dočkáme, no snáď to nebude trvať príliš dlho. Napíšte nám do komentára, čo vás na súčasnom iOS 13.6 trápi najviac. Nezabudnite doplniť zariadenie, na ktorom ho používate…

Apple vydalo iOS 13.5.1. Čo prináša nová aktualizácia operačného systému?
Na iOS 13.5.1 sa už nevrátite. Apple prestalo túto verziu podpisovať.

zdroj

Prečítajte si tiež  Jailbreak tweak – Depthicons
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.