Hoci sú posledné roky doslova presýtené superhrdinskými filmami, seriálmi alebo hrami s touto tematikou, ohlásenie nového dodatku do portfólia Marvel poteší každého fanúšika. Najnovším doplnkom sa už čoskoro stane hra Marvel: Future Revolution pre zariadenia s iOS.

Prečítajte si tiež  Slovenská hra Aaronova Dilema hlási príchod na mobilné zariadenia s iOS

Hra sa bude podstatne viac odlišovať od svojich kolegov v podobe Marvel Strike Force alebo Contest of Champions. Dočkáme sa akčného titulu s RPG prvkami, ktorý možno prirovnať k minuloročnému AAA titulu Marvel’s Avengers od vývojárov zo Square Enix.

Bude sa jednať o free-to-play hru, čo sa v podstate aj očakáva vzhľadom na to, že titul dorazí na mobilné zariadenia. Vývojári pre hru sľubujú neustále pridávanie nového obsahu zdarma, ktorý bude doplnený aj o prémiový obsah v podobe mikrotransakcií.

Na svoje si príde každý typ hráča

Future Revolution prinesie zo začiatku osem základných hrdinov, pričom ďalších postáv sa dočkáme v jednotlivých updatoch. V príbehových misiách ako aj v súbojoch v hre viacerých hráčov budete môcť využiť postavy Black Widow, Captain America, Captain Marvel, Doctor Strange, Iron Man, Spider-Man, Star-Lord a Storm.

Kampaň bude dopĺňať niekoľko multiplayerových módov, ktoré budú naviac dostupné v reálnom čase. Nebude chýbať ani kooperatívny režim, v ktorom sa hráči môžu spojiť proti AI protivníkom, ale aj iným reálnym hráčom.

Prečítajte si tiež  Hra The Witcher: Monster Slayer pre iOS dorazí už čoskoro

Ak máte záujem o pridanie o predregistráciu, môžete sa do nej zapojiť na oficiálnej stránke hry. Marvel Future Revolution dorazí na iPhony a iPady už 25. augusta.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -