Už dlhší čas zverejňujeme na našich stránkach zábery priamo od našich fanúšikov zachytené na objektívy ich iPhonov. V poslednej dobe však začalo fotiek pribúdať toľko, že sme také množstvo neboli schopní uverejňovať na FB stránke. Rozhodli sme sa preto, že urobíme veľkú fotosúťaž, o ktorej sa dozviete už čoskoro. Medzi tým si však pozrime výber tých najlepších záberov, ktoré nám od vás prišli do redakcie. 

Ďakujeme

Fotiek, nám do redakcie prišlo naozaj veľké množstvo za čo by sme sa vám samozrejme chceli poďakovať. Sme radi, že čítate našu stránku a sledujete nás aj na Facebooku. Touto cestou  by sme chceli uverejniť výber tých najlepších záberov, ktoré nám za posledný mesiac prišli do správ na našu Facebookovú stránku. Nezabudnite v komentároch označiť fotku, ktorá sa vám najviac páčila! 🙂

- Reklama -

1.Adam

Adam-svetapple.sk

 

2.Dominik

dominik-svetapple.sk

 

3.Dominik

dominik.svetapple.sk

 

4.Francesca

francessca-svetapple.sk

 

5.Františka

františka-svetapple.sk

 

6.Yvo

yvo-svetapple.sk

 

7.Jakub

jakub-svetapple.sk-iPhone 4

 

8.Jakub

jakuub-svetapple.sk

 

9.Kristián

krisitoan-svetapple.sk.

 

10.Mário

mário-svetapple.sk

 

11.Michal

michal-svetapple.sk-iphone5c

 

12.Michal

michal2-svetapple.sk

 

13.Miro

miro-svetapple.sk

 

14.Patrik

patrik

 

15.Patrícia

patrícia-svetapple.sk

 

16.Patrik

pato-svetapple.sk

 

17.Peter

pteret-svetapple.sk

 

18.Róbert

robert-svetapple.sk

 

19.Simona

-simona-svetapple.sk

 

20.Simona

simona-svetapple.sk

 

21.Šimon

šimon-svetapple.sk

 

22.Tamara

tamara2

 

23.Tomáš

tomas-svetapple.sk

 

Čoskoro aj súťaž!

Týmto článkom by sme vám okrem iného chceli dať do povedomia aj našu súťaž, ktorú momentálne pripravujeme. Pôjde konkrétne o fotosúťaž, o ktorej vás samozrejme budeme ešte bližšie informovať. Všetko bude prebiehať na našom novom fóre www.forum.svetapple.sk. Sledujte naše stránky, na ktorých sa už čoskoro objavia bližšie informácie ohľadom našej súťaže o atraktívne ceny!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.