Apple ponúka svoje Jablkové tablety už 5 rokov a za tento čas si stihli zariadenia získať srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Ponúkajú množstvo skvelých funkcií a aplikácií, ktoré nám zjednodušujú život a medzi ne patria určite aj tie z hudobného žánru, ako je napríklad Garage Band priamo od Apple. Pozrite si novú reklamu, kde je iPad propagovaný, ako hudobný nástroj!

„iPad – Make music with iPad“

Apple na svojom Youtube práve zverejnilo úplne nové video s názvom iPad – Make music with iPad, v ktorom sa snaží hudobne zameraným používateľom, predovšetkým konkurenčných zariadení, ukázať, že iPad ide skvele využiť aj na tvorbu hudby a to najmä za pomoci svojej vlastnej aplikácie Garage Band, ktorá je v App Store dostupná úplne zadarmo. Pokiaľ teda milujete reklamy, ktoré spoločnosť prezentuje alebo sa vám len páči spojenie modernej hudby s elektronikou súčasnej doby, určite neváhajte a kliknite na krátky, minútový spot! Čo hovoríte? Podľa nás sa reklama podarila!

- Reklama -
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.