Kedysi bol iPad revolúciou, pre ktorú sa niekomu oplatilo stáť celé dni pred obchodom Apple Store len preto, aby mal svojho vytúženého krásavca medzi prvými na svete. No a dnes? Je to obľúbené zariadenia, používatelia sú s nim spokojní, ale že by šlo o ničo “extra”? To sa teda nedá povedať. Už nemá taký fame ako kedysi a keď prídu nové modely, nie je to také zaujímavé. Apple ich takmer určite prinesie už zajtra. Nedočkáme sa ale žiadnej konferencie!

Tiché zaradenie

Apple zajtra s vysokou pravdepodobnosťou potichu zaradí nové iPady do ponuky vo svojich obchodov Apple Store po celom svete. Nebude ich teda sprevádzať žiadna akcia či event, na ktorom by Tim Cook okrem iPadov pochválil aj veľmi dobré predaje iPhonov za minulý rok či predstavil možno aj nejaké iné, nové produkty.

- Reklama -

Všetko prebehne tak, ako zvyknú prebiehať aktualizácie MacBookov či iMacov, teda pekne potichu. Pre Apple to bude ekonomicky výhodnejšie a vzhľadom na nízke predaje tabletov sa to možno aj viac oplatí. To, čo budú tablety ponúkať si nateraz netrúfneme povedať, ale trúfneme si objasniť, prečo by mali prísť už zajtra.

Apple po celom svete oznámil, že zajtra dôjde k 5 a pol hodinovej odstávke jeho obchodov Apple Store po celom svete. Začne o 8 ráno a trvať bude až do 13:30. Už len to nám tak trochu dáva tušiť, že sa tu musí diať niečo veľké a vzhľadom na to, že nové iPady mali prísť tento mesiac a žiadna konferencia sa určite diať nebude (to by už Apple rozoslalo pozvánky), stačí si dať 2 a 2 dokopy a zistíme o čo tu pravdepodobne ide.

Samozrejme, všetko môže byť ešte ináč. Po 5,5 hodinovej pauze možno prídeme na to, že v Apple len upravovali vzhľad internetového obchodu. To si ale nemyslíme. Už teraz je to dosť nápadné a píšu o tom celosvetové média, čo nás len utvrdzuje v tom, že nové iPady na nás už niekde v skladoch spoločnosti Apple netrpezlivo čakajú!

Pauza - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here