Spoločnosť Apple pokračuje vo svojej reklamnej kampani „Shot on iPhone 6“ a po novom predstavila ďalšie videá, ktoré ukazujú schopnosti šošovky posledného modelu iPhonu. Táto reklamná kampaň je pomerne úspešná, keďže za posledný mesiac dokonca získala aj špeciálne ocenenie a tak niet pochýb o tom, že sa páči ľuďom a vďaka vynikajúcim video záberom ich dokáže presvedčiť na kúpu iPhonu 6.

Nové videá

Poslednou dobou píšeme o tom, ako Apple do svojej poslednej a pomerne veľkej reklamnej kampane pridáva videá, ktoré ukazujú to, čo dokáže iPhone 6 vytiahnuť zo svojho fotoaparátu. Medzi videami nájdeme naozaj všetky druhy, či už ide o makro, spomalený záber alebo timelapse. Všetky vyzerajú úžasne a všetky boli natočené práve na jablkový telefón.

- Reklama -

Po novom do reklamnej kampane pribudli ďalšie dve nové krátke „shoty“, ktoré ukazujú spomalené zábery. Na jednom videu môžme vidieť cyklistu a na druhom kormidelníka. Aj keď vieme, že v praxi nevyzerajú spomalené zábery (240fps) až tak úžasne ako na videu, pokiaľ sa podarí daný záber zachytiť v dobrom svetle a uhle vznikne pekne video!


Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.