Ako správny fanúšik SvetApple a MBGalleria, Zachytené na iPhone rozhodne musíš poznať. Podstata stránky spočíva v tom, že majitelia iPhonov, a teda aj nádejní fotografi nám posielajú svoje fotky a my ich uverejňujeme na našej stránke. Zachytené fungovalo už dlhšiu dobu a časom sme prišli na to, čo by bolo pre stránku a teda aj pre teba ako fanúšika lepšie. Preto sme si sadli a trochu upravili jej fungovanie, aby bola jednoduchšia, prehľadnejšia a hlavne lepšia.

Začnem asi tým, v čom bol najväčší problém. Častokrát sa stávalo, že nám do redakcie boli zaslané fotky, ktoré aj po uverejnení podmienok nespĺňali kritéria. Boli to možno detaily, ktoré nám bránili tomu, aby sme stránku prehľadne spravovali a tvoje fotky uverejňovali. Na vrchole predošlej verzie stránky nám naši fanúšikovia zasielali veľké množstvá fotiek a veľakrát sa stalo, že v jednom e-maily ich bolo aj desať. Tu vznikal problém v prehľadnosti a bolo by dosť neefektívne, aby sme všetky fotky uchovávali a uverejňovali naraz.

- Reklama -

Pokúšali sme si vytvoriť systém ale on zlyhal. Na stránke by nevyzeralo dobre, ak by päť fotiek za sebou bol od jedného autora a ďalší by boli ukrátení. Problém nebol len v množstve ale aj v označovaní alebo formáte fotiek, kde sa stalo, že odosielatelia zabudli uviesť svoje meno alebo model iPhonu alebo fotky boli orezané do štvorca alebo iných nevšedných rozmerov. Po novom sa toto všetko už stávať nebude a vytvorili sme pár zásad a pravidiel pre fungovanie stránky.

zachytene_new_1115

Prijímať budeme LEN tie fotky, ktoré
– majú aspoň 600 kB,
– budú odoslané na e-mailovú adresu [email protected],
– budú mať formát klasickej fotky iPhonu na šírku, výšku, 16:9 alebo veľkosť celej panorámy,
– budú ako príloha v e-mailovej správe (max. 2 fotky/správa),
– budú odoslané s tvojim menom, modelom iPhonu, prípadne lokalitou.

Ak nebudeš akceptovať tieto podmienky, tak tvoju fotku nebudeme môcť uverejniť. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že rozumieš, že chceme byť lepší a naďalej uverejňovať snímky, no v krásnej kvalite.

Staň sa fanúšikom stránky Zachytené na iPhone

 

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here