Konečne sme sa dočkali ďalšej aktualizácie iOS 13. V poradí už šiesta beta verzia opäť prináša niekoľko vylepšení, ktoré potešia používateľov testujúcich systém na svojom zariadení. Toto sú novinky v iOS 13 beta 6.

3Novinky v iOS 13 beta 6. Oprava chýb, lepšia stabilita a tiež výdrž batérie.

Novinky v iOS 13 beta 6. Dark Mode zapnete z ovládacieho centra. - svetapple.sk

Ako nám prvé informácie od vývojárov naznačujú, Apple od predstavenia prvej beta verzie iOS 13 značne systém vylepšil. Za toto obdobie sa podarilo opraviť nespočetné množstvo chýb systému, ktoré trápili tých, ktorí ho testovali. Porovnanie prvej a šiestej beta verzie je v podstatne extrémne. Posledný update (tak ako aj ten pred tým) priniesol naozaj vysokú rýchlosť, perfektnú stabilitu a tiež výdrž batérie.

Práve mizerná výdrž batérie mnohých trápila. Je to len beta verzia a tu vždy treba rátať s podstatne vyššou spotrebou energie. Teraz sa však pomaly ale isto začína dostávať do normálu a iOS sa podobá tomu, čo by sme možno očakávali od oficiálnej verzie. Hoci teda Apple prinieslo aj zaujímavé novinky, o ktorých si prečítate viac na ďalej strane, oveľa dôležitejšie je to, že sa mu systém podarilo účinnejšie stabilizovať systém. To je predsa len to, prečo si iPhone s iOS už dlhé roky kupujeme.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.