Kedže sa dátum vydania iPhonu 6 blíži stále viac, treba sa pripraviť na množstvo únikov rôznych dielcov. Jedným z takých môže byť aj tento, ktorý poukazuje na dotykový panel iPhonu 6!

Jedná sa o originálny diel alebo o Fake?

Túto otázku si kladú milióny potencionálnych majiteľov pri pohľade na nevydarené makety iPhonu 6. Pri dielcoch sa však už dostávame do fázy, kedy bývajú fake len tie menej pravdepodobné možnosti. Jednou z takých sú aj tieto fotografie dotykovej vrstvy nového iPhonu. Kedže podľa posledných dohadov mal byť predný panel nového iPhonu po rohoch zakrivený a kamera sa mala posunúť na úplne iné miesto je jasné, že tento diel obidve teórie vyvracia. Navyše sa však s teóriami objavili fotografie a neskôr aj video, zachytávajúce vysokú odolnosť tohto displeja. A tak môžme s vysokou pravdepodobnosťou povedať, že sa môže jednať o originálny diel a nové fotografie sú len zúfalý pokus nejakej spoločnosti či webu, zviditeľniť sa. (Čo sa im v podstate podarilo)

iPhone-6-touch
nowhereelse
iPhone-6-touch-panel-leak
nowhereelse
iPhone-6-Touch (1)
nowhereelse
iPhone-6-touch-panel
nowhereelse

zdroj: nowhereelse.fr

Prečítajte si tiež  Toto je iPhone 6!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.