V súčasnosti ponúka senzor odtlačkov prstov Touch ID len jediný produkt z rodiny Apple. Je ním iPhone 5S, no je jasné, že pri ňom neostane a čoskoro sa ho dočkáme aj v očakávanom iPhone 6!

Nové uchytenie

Na fotografiách, ktoré vypustil nowhereelse.fr môžme vidieť údajne tlačidlo so senzorom odtlačkov prstov. Na fotkách môžme vidieť aj to, ktoré je použité v iPhone 5S. Pri porovnaní je jasne vidieť, že Apple použilo nové uchytenie tohto senzoru. Je zrejme, že za to môže nový, celkovo väčší displej, ktorý by mal ponúknuť až 4,7″ a dokonca 5,5″. Senzor je údajne vyrobený z kvalitnejších materiálov ako ten predchádzajúci a tým pádom bude aj odolnejší!

Nový iPhone však zrejme nebude jediným zariadením z rodiny Apple. Novinky sa má dočkať aj tretia generácia iPadu mini či druhá iPadu Air. Je relatívne zrejmé, že v Coupertine budú chcieť aby mali všetky ich zariadenia túto technológiu a tak sa hovorí, že ju možno dostane aj iPod Touch!

iPhone-6-touch1 iPhone-6-Touch-ID1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.